PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Przedłużanie rzęs ma podkreślić głębię oczu i wydobyć ich naturalne piękno. Gęste, długie rzęsy są synonimem piękna, podkreślają niewinne, zalotne kobiece spojrzenie. Dzięki zabiegowi przedłużania i zagęszczania rzęs, możemy zaoszczędzić czas przeznaczony na codzienny makijaż i ich codzienną pielęgnację.

Eyelash extension procedure. Beautiful Woman with long lashes in a beauty salon.

Metoda objętościowa 2D-8D

Polega na przyklejaniu 2-8 rzęs syntetycznych do jednej naturalnej. W tym przypadku objętość tworzy się za pomocą ilości rzęs, a nie ich grubości. Używana jest bardzo mała ilość kleju, co powoduje, że metoda jest bezpieczniejsza dla naszych naturalnych rzęs.

REGULAMIN I WAŻNE INFORMACJE

* Na aplikację proszę przychodzić bez makijażu oka:
– tusz, nawet po zmyciu tuszu przed zabiegiem przedłużania rzęs, aplikacja może być nie trwała ze względu na tłusty składnik kosmetyku. Najlepiej w ten dzień nie malować rzęs.
– w okolicach oczu nie nakładać kremów, linerow, pudrów z brokatem, drobinkami rozświetlajacymi ponieważ wszystko zostaje przeniesione na sztuczne rzęsy
* Proszę 24h przed umówioną wizytą nie stosować:
– olejku rycynowego
– tłustych kremów
– henny (3 dni przed)

* Na zabieg proszę przychodzić w czystych rzęsach.
* Alergia może wystąpić w przeciągu 24h i jeśli w tym czasie klientka dostanie uczulenia zostaje ona od razu  przyjęta na ściągnięcie rzęs.
* Czas aplikacji jest zależny od ilości rzęs oraz metody
– metody objętościowe 2-3h
* Podczas zabiegu nie zujemy gumy ani nie jemy cukierkow ze wzgledu na ryzyko zaksztuszenie lub zadlawienia
* Podczas aplikacji unikamy rozmow, ze wzgledu na towarzyszace przy tym – ruszania gałkami ocznymi – drgania powiek – kręcenia się na leżance – łzawienia oczu, co utrudnia prace oraz wpływa na końcowy efekt oraz jakość zabiegu.
🔴 Uzupełnienie: do 2 tygodni od pelnej aplikacji robimy 1-1,5godzinne, powyzej 2 tygodni 1,5-2godzine, powyżej 3 tygodnia jest to nowa aplikacja, ze względu na dużą ilość odrostów. Uzupełnienie jest wtedy, gdy po ściągnięciu odrostów na aplikacji znajduje się ok 30%-45% sztucznych rzęs. Poniżej 40% jest to już traktowane jako założenie.

🔴 Rzęsy naturalne też wypadają i na to miejsce rośnie już nowa rzęsa. Więc nie ma potrzeby robienia sobie przerwy, ponieważ rzęsy wymieniają sie systematycznie
🔴 Na aplikację proszę zapisywać się po miesiączce! ponieważ przed, w trakcie i do 3 dni po miesiączce łuska włosa jest bardziej natłuszczona, aplikacja może być nie trwała.
🔴 Kobiety w ciąży mogą spokojnie zapisywać się na zabieg przedłużania rzęs.
🔴 Przedłużanych rzęs nie tuszujemy!!
Przedłużane rzęsy MUSIMY MYĆ!
Na rzęsach osadza się kurz, resztki fluidu, martwy naskórek i gromadzi się tam dużo bakterii, jeśli nie będziemy przestrzegać zasad higieny możemy nabawić się np. nużycy, wszy, zapalenia spojówek, jęczmienia.
🔴 Bardzo proszę nie przychodzić z malymi dziecmi, których obecność będzie rozpraszać zarowno pracownika jak i klientke  podczas zabiegu, przez co niestety czas aplikacji nam się wydłuży. Oraz dla bezpieczeństwa, ponieważ ciezko jest robić rzęs oraz pilnować dziecka jak i sama klientka nie jest w stanie spokojnie wtedy leżeć.
🔴Proszę przychodzić na umówioną godzinę punktualnie, toelrowane spoznienie jest max do 15min 🙂

PIELĘGNACJA
* Do 24 godzin po zabiegu przedłużania rzęs, nie należy ich moczyć ani dotykać- najlepiej zostawić je w spokoju (klej potrzebuje ok. 24h do odparowania i utwardzenia). Można je oczywiście rozczesać.
* Do 48godz. po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, basenu ani narażać rzęs na działanie gorącej pary, czy też źródeł ciepła jak suszarka. Klej używany do przedłużania rzęs na całkowite utwardzenie potrzebuje właśnie ok.48 godzin, w trakcie których jest jeszcze wrażliwy na nadmierne ciepło i wilgoć.
* Nie używaj tuszu do rzęs
* Unikaj kosmetyków do demakijażu na bazie glikoli, mocznika, węglanów, protein czy kwasów- krótko mówiąc, unikaj używania w okolicy oka preparatów tłustych, tj. płyny dwufazowe, olejki, tłuste kremy. Preparaty tłuste wpływają na osłabienie wiązania kleju i zmniejszenie trwałosci aplikacji.
* Uważnie zmywaj makijaż, aby „kłaczki” z wacika nie zaczepiły się o nasadę rzęs. Możesz wtedy oderwać doklejoną rzęsę sztuczną, a także przypadkowo uszkodzić rzęsy naturalne.
* Staraj się unikać bezpośredniego źródła ciepła, a także pocierania oka. Do mycia najlepiej używać jest miękkiego pędzelka oraz spienionego w dłoni z odrobiną wody szamponu dla dzieci.
* Z rzęsami obchodzić się delikatnie – nie ciągnąć, nie dotykać, nie pocierać i nie wyrywać.
* Ograniczyć do minumum lub całkowicie zrezygnować z wizyt w saunie, pomieszczeniach parowych lub solarium – częste wystawianie rzęs na wysokie temperatury i wilgoć mogą osłabić wiązanie kleju.
* Makijaż rzęs wykonywać wyłącznie profesjonalnymi produktami przeznaczonymi do przedłużanych rzęs.
* Dbać o higienę rzęs – myć rzęsy i powieki specjalistycznymi produktami do przedłużanych rzęs.
* W razie potrzeby przeczesywać rzęsy suchą szczoteczką dla ich równomiernego ułożenia

REKLAMACJA

Jesli nie jestes zadowolona z uslugi, reklamacje mozna zglaszac maximum do 4 dni po zabiegu, po uplywie tego terminu reklamacje NIE beda rozpatrywane.